| Catalyn45 a întrebat:

Joc si eu Counter-Strike 1.6 si ma intrebam daca as putea sa imi pun propria tinta(adica sa o desenez eu si sa o pun in loac de aia originala).As vrea sa stiu daca se poate si cum.

2 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

Poți să alegi culoarea și forma ei, dar nu poți pune una personalizată! happy

| ion1731 a răspuns (pentru KRIIIX):

Ce zici tu e pentru utilizatori simpli, dar daca sa ei si sa cauti prin texturile ce raspund de tinta si sa le inlocuiesti atunci crede-ma ca se poate, dar aici trebuie deja sa cunosti cum e onstruit jocul etc...