| SpeeD2001 a întrebat:

la cealalta intrebare mati inteles gresit eu vr sa aflu cum numesc un caine nu sa imi dati un nume pentru caine deci spuneti-mi si mie cum sa pun nume la un caine in minecraft! funda

3 răspunsuri:
| SpeeD2001 explică:

Doamne oameni buni voi nu intelegeeti ca eu stiu ce nume sa ii pun dar eu vr sa imi spuneti cum sa ii pu numele ala

| Kittler a răspuns:

Foloseste corzile vocale pentru a crea vibratii ale aerului, astfel creezi sunete pe care le combini in litere.Din litere compui un nume

| Petrutzz a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu nu se poate pune nume unui caine pe minecraft...
Bafta!