| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

la fifa online 2 vreau sa pun si eu la vanzare niste jucatori am vazut pe uniform card la auction market niste jucatori pusi de alti playeri la vanzare asa vreau si eu sa pun cativa dau funda daca imi spune si mie cum pot sa ii pun la vanzare! Dau FUNDAAAAAAA!big grinbig grin

1 răspuns:
| Gika22 a răspuns:

Intri la unifor, card si dai la selling cards in dreapta la sfarsita si dai pe jucatorul dorit pui suma cat vrei si dai put up for auction