| cosmin2221 a întrebat:

Buna ziuaa TPU!

Deci...' Imi puteti spune cum pot sa stau jos la sa mp? Am vazut cativa playeri care stateau pe banci...pe carpele alea de nisip etc.Si as mai vrea cateva sfaturi sau alte cod-uri din asteawinking

Dau fundaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| yourcrys a răspuns:

Salut...ca sa stai jos si alte chestii de astea trebuie ca serverul sa aiba bagate animurile...pentru a vedea asta trebuie sa scrii cand intri pe server /anims apoi /animatii si apoi iti zice acolo comenzi de animatii cum ar fi /box sau /lay sau /gro