| AntonyoBoss a întrebat:

Salut TPU,la jocul LoL(League of Legends)am vazut la playeri iconite de invocator care erau mai diferite si nu se gaseau in iconitele obisnuite,m-am uitat pe net si am downloadat si eu cateva si nu stiu unde sa le bag,va rog ajutati-ma si spuneti-mi in ce folder sa bag iconitele.dau funda + vot, rapid!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In shop, e o sectiune numita summoners icons. Sunt iconuri cu echipele profesioniste LoL dar se cumpara numai cu moneda premium (RP) - 250 RP fiecare.

Sunt si alte 5-6 iconuri diferite care s-au dat in trecut la diverse promotii limitate (de exemplu cand s-a terminat sezonul 2).

In rest, trebuie sa te limitezi la iconurile pe care le au toti.

Răspuns utilizator avertizat