| Mircea31 a întrebat:

Vreau sa stiu daca in League of Legends se pot castiga iconite de invocator de iarna si daca da cum se pot castiga?

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Este acuma un eveniment in care se pot "castiga" mai exact trebuie sa ti-l trimita cineva CADOU.
http://www.surrenderat20.net/2015/12/snowdown-2015.html#3

sunt 4 icon-uri, ele costa 100 ip fiecare si trebuie sa ti le dea cineva gift sau sa le dai tu gift.

Daca vrei lasa-mi IGN-ul tau pe joc (eu sunt pe EUNE) si ti le trimit eu cu placere ^_^

| Mircea31 explică (pentru ishallhelpyou):

Numele meu pe EUNE este PiccoloPisoi! Multumesc ca poti si vrei sa ti-le trimit!

| ishallhelpyou a răspuns (pentru Mircea31):

Nu, le am deja, ti-am dat acuma cerere de prietenie.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți să le câștigi tu singur. Trebuie să ți le trimită cineva în formă de cadou.