| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, la jocul pubg mobil cati boti baga amestecați cu playeri?

1 răspuns:
| claudiu777000 a răspuns:

Salut!
Numarul nu este acelasi in fiecare meci, variaza in functie de numarul jucatorilor online in acel moment pe joc, si de cum jocul incearca sa faca toate meciurile egale, adica sa nu fie in unul doar playeri iar in altul doar boti, sa fie in toate un numar cat de cat egal de boti si playeri. Dar estimativ numarul botilor este :3 50% din procentul total al jucatorilor dintr un meci.