| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

E adevatat ca pe pubg jumate sunt boti jumate sunt playeri ce credeti?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

DA si NU! Depinde cati playeri reali sunt pe server! Asa e la orice joc online! Iti spun un exemplu: Sa zicem ca jocul se joaca cu 12 playeri, daca sunt numai 3 playeri reali, restul vor fi boti, daca sunt 6 reali atunci jumatate vor fi boti si jumatate nu! serverul va imparti automat jucatorii ca de fiecare parte sa fie si playeri reali nu numai boti! Sper ca ai inteles, bafta!