| LuCi82820 a întrebat:

la metin2ro vad la unele magazine niste caractere de level1 care au arme si armuri de level mare si +9 de unde le au? Dau fundita cine imi zice!

Răspuns Câştigător
| eduardstoica a răspuns:

Pai e usor de inteles, isi face 2 conturi si trimite iteme de pe cel mare pe cel mik astfel incat sa se faca cavaleresc pe acela de lv 1(se face cavaleresc pentru ca atunci cand esti magazin primesti grad cate un pic cate un pic) sper ca te-am ajutathappy. Succes!big grin. P.S. te ajut eu pe server volans daca ai nevoie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele caractere sunt shop-uri.Adica un jucator si-a facut un cont cu un caracter de lv 1 ca sa vanda in el itemele pentru a face bani.

| tudor0108 a răspuns:

Sunt shopurile unora de lv mare care cand ei cresc vand itmelel pe shop