| stefwy a întrebat:

la multi ani Romania! Am o intrebare. Cand intru un counter strike si vreau sa bag un server la favorites nu imi apare nici unul si nici daca intru in consola si dau connect... nu apare nimic ca sa incarca. Cand instalez un cs si am un sv bagat scrie k e not respoding dar netul merge. Am incercat si mai multe versiuni de cs dar nimic. [Dau Funda!]

Răspuns Câştigător
| BONDvagaBOND a răspuns:

S-ar putea ca netul sa fie chiar daca este ok, caci asa mi s-a intamplat si mie. Dar tu ai instalat mai multe versiuni adica cum?(cs 1.6, cs 1.9) sau (cs lant final, cs condition zero)?
Caci s-ar putea sa fie urmatorul lucru:
-daca ai instalat pe a doua este ok
-dar daca ai intalat pe prima s-ar putea k aia sa fie problema.
P.S.:S-ar putea sa aiba virusi :-D

2 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsul Ip ul tau a fost banat pe reteaua interglobala canter strike
Fundita?!?!?

| Bubu75 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si sa il instalezi inapoi..asa am patit si eu!