| CoRrUpT3D a întrebat:

La pc-ul meu am 1GB RAM Procesorul dual core de 2GHZ 4400 si placa video o am de 128 MB.
Vreau si eu niste jocuri tari dar in afara de : Counter - Strike, Pes 13.
Pentru cele mai bune jocuri DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| talpan99 a răspuns:

Uite aici niste jocuri pe care le joc eu nu stiu daca vrei online sau nu deci online poti incerca metin 2 dar nu ro cauta altul unde cresti usor; microvolts e un joc misto tot online cu inpuscaturi; gta san andreas jocul sau SAMP(gta san andreas online) sper ca te-am ajutat

| CoRrUpT3D explică (pentru talpan99):

Eu vreau la single player