| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

legat de metin... exista un hack ( stiu sigur ca exista ) care... daca negociez cu cineva un item, il pot lua inapoi dupa ce dau accept. Mi s-a intamplat asta mai de mult timp. Am cumparat unui player o otravita, am pus banii, el a pus otravita..am dat amandoi accept si otravita nu mi-a mai fost in inventar. Imi puteti spune cum se numeste acest hack si unde pot gasi un astfel de hack care intr-adevar sa functioneze si sa nu fie o alta facatura ca toate celelalte.
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| XRoyaL a răspuns:

Salut. Acel hack se numeste tradehack. Nu iti recomand in nici un caz sa il folosesti. Are virusi si iti virusezi calculatorul de numa numa. Daca totusi il doresti cauta pe youtube dar sunt putine sanse sa gasesti unu functional. Bafta!