| ReDoNe2910 a întrebat:

M-am apucat de minecraft si vreau sa fac serie dar nu stiu cum sa bag Rei's Minimap Adica sa il fac sa mearga sa pot pune Waypoints doar atat vreau cine stie? !

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Din cate imi amintesc eu l-am instalat folosind Forge. E mai usor si mai simplu.
Trebuie sa instalezi Forge si in. minecraft pui un folder numit "mods" unde acolo doar pui arhivele sau folderele cu modurile care vrei sa le instalezi happy

| ReDoNe2910 explică (pentru DaDuSH):

Asta am dar tot nu merge nu-mi apare minimapul in colt nici daca il bag in mods

1 răspuns: