| Sarti a întrebat:

M-am apucat de World of tanks de ceva vreme si de curand imi face o problema ciudata...intru in el merge totul bine. Dau battle iar in lupta imi apare un singur lucru tinta si atat. Nici echipamentele nici mapa nici macar viata mea cu tancul in stanga jos nici timpul ramas nimic. Am un HP pavilion dv6 i5 2.53 8gb ram placa video 1, 6 gb.inainte mia miers si de odata a facut figuri. Stiti careva vreo rezolvare?

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Exista o optiune unde poti alege ce sa-ti apara pe ecran. Cauta in setarile jocului si o sa gasesti.