| Tiganasu_Raul_1985 a întrebat:

M-am apucat recent de un joc pe facebook, online soccer manager, si am vazut ca multi au tikete (Poti utiliza altcumva jocul) am cautat pe net hack (Nu donez pentru asa ceva), am gasit, cand dau sa il downloadez imi zice ca trebuie sa sa completez ceva survey-uri si etc etc, nu ma puteti ajuta, fara sa completez, ca imi este frica sa completez, poate imi vine un cost pe abonament, sau e pe euro, fara intrebari gen "De ce vrei sa joci cu hack" "De ce trisezi"...

Răspuns Câştigător
| florin5000 a răspuns:

Nu exista cheat pentru jocruile de pe facebook, te sfatuiesc sa nu downladezi deoarece sunt spybot