| Cedry2k8 a întrebat:

M-am decis sa imi cumpar un gamepad (joystick) Logitech F310 pentru PC, si cum eu joc foarte mult fifa am o nelamurire. Din ce am vazut pe youtube jucatorul se poate misca din sagetile de pe gamepad, si eu vreau sa il misc din stick-ul acela care se invarte (ca la PS4, PS3 sau Xbox). Daca il cumpar, cum as putea sa fac sa controlez jucatorul din acel buton care se invarte(analog stick)

1 răspuns:
| adriancirnu a răspuns:

In primul rand daca mai pui niste banuti iti poti lua f710(e beton) dupa care descarci un soft care se ocupa special cu bindat-ul