| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati cu niste probleme in legatura cu Counter Strike? Am descarcat Warzone si nu mi se salveaza setarile de sensitivitate, nume, viteza, net graph, etc. Cum pot rezolva asta? Si mai am o dilema. La favorite am servere adaugate din fabrica, pe care daca le sterg or sa revina dupa restartarea cs-ului iar daca incerc sa adaug serverele mele pe langa alea, or sa dispara la restart. Mersi mult! Si dau funda happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefanidolulfemeilor a răspuns:

Cand ma jucam si eu facea la fel. Nu stiu de ce nu le salveaza.