| TheQueenOfMyBad a întrebat:

Salut, TPU. Mă apuc iar de IMVU. thinking Însă am o foarte mare lipsă de inspirație thinking Am 2 întrebări... :
1. Ce nume să-mi pun pe imvu, în caz că nu v-ați dat seama sunt fată. aș vrea ceva thinking mai interesant. thinking Dacă se poate și original. thinking
2. Vreau și eu toate variantele de făcut credite. Care mai merg în 2013.

3 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

1.TheTrader
2.nu mai stiu aici

| georgiocool a răspuns:

Salut este greu de facut credite nu prea mai merge decat putin la inceput cand iti creezi contul dupa naspa

| Golofca22 a răspuns:

1Puneti ce crezi tu 2Poti sa cumperi