| anonim_4396 a întrebat:

Salutare

Vreau si eu cateva idei de afaceri care inca mai merg pe timp de criza (doar asa, informativ).Am citit variantele de pe net dar as vrea din partea voastra ceva original!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vladone80 a răspuns:

Iti recomand sa cauti o idee de afacere pe Enciclopedia Afacerilor. Mult succes!

2 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Iti faci un cont de distribuitor(gratis-online) si incepi sa inscrii fete ca si reprezentant la una/ doua dintre aceste firme ( vezi blogul acesta: http://ladys-business.blogspot.gr/ ) Ele o sa dea comenzi( si la o singura persoana care da comanda tu ai 10% din vanzarile ei, adica daca o fata face o comanda de 200 lei tie iti revine 20 lei-intr-o luna, mai ales ca incepe scoala, poti strange in contul tau peste 60 lei stand)... Iar daca ai sa vrei sa iti extinzi afacerea atunci te astept sa discutam pe ladys. business! O seara buna!