| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Ma joc de vreo 5 luni ets2 si ma tot complic sa am o grafica buna, dar sa am si multe fps-uri in joc. Am un laptop cu I3 Inside de 2.50 Ghz. Spuneti-mi si mie niste setari ca sa se vada mai bine si sa am multe fps-uri! Dau funda pentru cele mai bune satari!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Faza e ca nu ai o tona de optiuni. Eu jucam tot la High si aveam vreo 40-50 fps, ma multumeam cu atat si se vedea destul de bine. Dar in MP aveam lag mare cand erau in jur de 10 playeri pe langa mine din cauza conexiunii de la net.
Dezactiveaza V-Sync, iti ia din fps, in rest de ex daca la high ai 40-50 fps, tine-l la high, nu este vreo metoda magica, decat un pc mai bun happy