| Opris_Luca_1995 a întrebat:

Ma numesc Luca si am un canal de Youtube! Va rog sa vizitati canalul si sa da-ti like si subscribe si lasa-ti si un comment.Stiu ca nu este o intrebare dar chiar am nevoie.Am 0 abonati.Canalul se numeste "Luca Pharalax"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un link, ceva?

| LexiEla a răspuns:

Subscribe.urile si tot ce ai mai cerut tu le castigi prin munca pe care o depui, nu prin cersit. Incearca sa vorbesti cu vloggeri mai mari ca tine sa te promoveze (daca ai content de calitate) si da share pe mai multe site.uri de socializare (Facebook, Instagram, etc)