| Messy10 a întrebat:

Salut tpu.Ma poti ajuta ce jocuri imi recomanzi am 0, 99 GB of ram si nu stiu ce jocuri sa mai trag.
exemplu:cs 1.6, nfs most wanted, fifa 08, etc.
Ce jocuri sa mai trag? Dau funda celui care imi zice multe jocuri de de unde sa le descarc...

Răspuns Câştigător
| Zebedeu a răspuns:

Poti incerca IGI 1 si 2, nfs carbon,hitman codename, gta toate seriile, return to castle wolfenstein, total overdose, sunt multe nu mai le tin minte.io ti-am spus dar trebuie sa le cauti singur fiindca nu ai voie sa postezi site-uri de piratare pe TPU, scuze. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| stefanutzu112 a răspuns:

Gta san andreeas, world racin 2, mafia, metin2, age of empires, incredibile holk, omul paianjen cun o fi avut numele am uitat, sau intra p gugle si scrie jocuri din 2004sau2007 iti da multe

| vali222555 a răspuns:

Omule ia-ti ma jocul 18 Whelles of Steel Extreme Trucker.e un joc simulator