| Mariuss331 a întrebat:

cine imi zice si mie ceva coduri pentru Need For Speed-Most Wanted!? Din cate stiu este ceva trainer, eu l-am downloadat dar nu stiu cum sa-l activez, imi puteti da un link unde sa-l descarc? Help me!

1 răspuns:
| yulian4k a răspuns:

Simplu happy
Deschzi treiner-ul si te uiti ce butoane ar trebui sa apesi pentru a activa diste operatii, apoi il lasi aprins si pornesti si jocul.
In timpul jocului apesi butoanele indicate in programa cu treiner. happy