| Andrei436Rowrr a întrebat:

Salut,TPU! Ma puteti ajuta cu jocul Brawl Busters? dupa ce ma loghez imi intra in joc intr-o imagine neagra si cand dau click pe ea imi iese, iar apoi astept si astept si nu se intampla nimica. Ce ar trebui sa fac?
P.S : am reinstalat jocu si acelasi lucru, am Windows 7 Ultimate

4 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Salut Robert. Mai reinstaleaza-l o data. Daca tot nu merge incerca sa iti cumperi alta placa video, sau dai update la drivere. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Andrei436Rowrr explică (pentru R4V3N):

Placa mea video e in regula nu am avut probleme niciodata cu ea.

| Andrei436Rowrr explică (pentru R4V3N):

Scuza-ma,dar cum fac update la drivere? poti sa imi dai un link?

| Andrei436Rowrr explică:

Nu a mers. Am reinstalat si acelasi lucru si cu driverele tot nu a mers. Cred ca o sa fac reset la windows