| IoNuT292 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste jocuri mai noi pentru >- Laptop Acer Aspire E1-531G-20204G50Mnks cu procesor Intel® Pentium® Dual-CoreTM 2020M 2. 40GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 710M 2GB, Linux, Glossy Black.Jocurile sa fie de ori ce gen, dar nu metin 2.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da, te vezi juca orice joc cel putin la detalii si rezolutii joase. Dar intai trebuie sa-i schimbi sistemul de operare cu un Windows. Windows 7 pe 64 de biti as recomanda.

| IoNuT292 explică (pentru Zangetsu):

Pai Windows 7 pe 64-bit