| Ad0bE a întrebat:

ma puteti ajuta cu o problema? Ea este : Mi-am luat "The Godfather" pentru pc doar ca este o problema, cand intru in joc si cand trebuie sa se vada un video imi apare ecranul verde si se stinge o secunde si iar verde si tot asa pana e gata filmuletele cand intri in joc.Cand e sa intru in meniu, apare meniu dar la un moment dat dupa o secunde cum apare se face luminozitatea meniului slaba si ma scoate din joc.Asta am incercat la 2 jocuri, puteti sa ma ajutati? Daca nu stiti puteti sa-mi ziceti de unde pot face rost de "The Godfather" pe PS2(pe pal)! CEL MAI BUN SI RAPID RASPUNS PRIMESTE FUNDE SI RESTU VOTE

Răspuns Câştigător
| SeriousBomb a răspuns:

In primul rand, daca iti face figuri la joc trebuie sa vezi cerintele de sistem ale jokului... si vezi daca pc-ul tau le are. daca ai cerinte de sistem bune atunci poti incerca sa schimbi rezolutia jokului sau orice legat de acest lucru. sper ca ti-am fost de folos. Bafta!

| Ad0bE explică (pentru SeriousBomb):

Am verificat si le am.Si nu pot sa scgimb rezolutia jocului daca o secunda dupa ce a aparut meniu scade luminozitatea si daca apas ma scoate din joc.Si daca nu apas tot ma scoate din joc

1 răspuns: