| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta cu spider-man 3 am placa video 3100 ATI radeon 3 GB de rami Procesor AMD Semprom 2. 10Ghz si tot imi merge in reluare spuneti-mi ce sa-i faca sa mearga ca lumea.

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Tu nici nu ai vazut bine specificatiile si ii dai sfaturi?! A zis 2, 10GHz pentru cine s-a uitat atent.

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Incearca sa joci cu setarile pe low si la o rezolutie mai mica.

| castravetele a răspuns:

Incearca o rezolutie mai mica sau niste detalii mai mici. Si apropo 10 Ghz?

| RockaruL a răspuns (pentru castravetele):

Tu nici nu ai vazut bine specificatiile si ii dai sfaturi?! A zis 2, 10GHz pentru cine s-a uitat atent.

| castravetele a răspuns:

Ce am scris eu: Incearca o rezolutie mai mica sau niste detalii mai mici...
Ce ai scris tu: Incearca sa joci cu setarile pe low si la o rezolutie mai mica.
Double facepalm.
De ce naiba mai vii sa comentezi daca dai acelasi raspuns?