| DEBrown a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu numele unui joc? Nu mi-l mai amintesc. Era ceva de strategie in care aveai la inceput 2 barbati, 2 femei pe care ii puneai sa munceasca, ii casatoreai, faceau copii, imbatraneau, mureau pana ajungeai la un mare oras. La inceput aveai ca o barca care era pe uscat cu resurse in ea. Ma poate ajuta cineva, va rog?big grin

1 răspuns:
| Adelayde a răspuns:

Nu stiu cum se numeste exact jocul.dar dupa descrierile tale pare a fi ceva de genul :Virtual Villagers...dar poate fi si Sims sau mai stiu eu ce big grin
poti sa incerci si jocul asta, iti garantez ca Virtual Villagers e foarte fainwinking