| aNNdr3y a întrebat:

ma puteti ajuta in legatura cu un metin? As dori un metin pvp-pvm (sa fie mai mult pvp) cu otel si batalie la magazin +9, iar din acestea sa se evolueze pana la lv 250 sau cat este maxim. Sa aiba si accesorii +9, banii si lv sa ii faci repede si mai ceva sa nu fie cu dragoni adica gheare si balante de preferat cu perle. Am si cateva exemple de metinuri : Metin2Angel (cum a fost odata.) sau European dar acesta este prea pvp si oricum s-a schimbat. Dau Funda!

2 răspunsuri:
| masinadecacat a răspuns:

Uite aici un metin, care poate o sa-ti placa. Metin2 trueblood. Sper sa-ti placa!

| aNNdr3y explică (pentru masinadecacat):

Este inchis si m-am uitat la un video cu acest metin... as vrea sa aiba mai multi playeri nu doar 1, dar oricum multumesc de raspuns.