| SuZuki98 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste programe sa pui muzica intr-un videoclip si efecte.

2 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Il ai deja instalat in calculator. Windows Movie Maker mai exact.
Dar totusi poti incerca si alte programe mult mai profesional dar in acelasi timp mult mai greu de folosit, cum ar fi Sony Vegas.

| SuZuki98 explică:

Mda... am avut windows movie maker cand am instalat windows 7 dar chestia este ca l-am reinstalat windowsul si acum nu il mai am si daca incerc sa il iau si il instalez imi da eroare.