| David5000 a întrebat:

Salut TPU

mai intreb odata aceeasi chestie deoarece nu am avut informatii necesare

am o problema, am cumparat jocul Max Payne 3 de la Emag si l-am instalat pe laptop-ul mamei mele,am bagat codul de pe cutie,si in timp ce ma jucam, imi aduc aminte ca daca vreau sa il instalez pe pc-ul meu(asta era esential, vroiam sa il instalez acolo deoarece pc-ul acela este mai performant, dar nu am mai putut de rabdare sa nu il joc)nu o sa accepte codul deoarece este folosit

intrebarile:

1.va merge si pe celalalt pc daca dezinstalez jocul de pe laptop-ul mamei?

2.pot primi banii inapoi?

3.pot primi alt joc Max Payne 3?

multumesc

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Din experienta mea, pot sa-ti spun ca sunt jocuri, care le poti introduce acelasi cod la infinit si jocuri care poti introduce numai o singura data.Tu de pierdut banii nu poti sa-i pierzi (la o adica te duci la magazin si spui problema pe care-o ai)...Eu in locul tau as descarca jocul asa cum este activat, pe un pent-drive si l-as instala in calculatorul celalalt, il probez si daca totul este ok., il sterg din al "mamei". Succes!happy

| Petrica44 a răspuns (pentru Petrica44):

Ahhhhh,pai acum am citit mai bine...Tu ai discul original! Instaleaza-l in calculatorul tau si pune-i codul, iar daca nu merge, procedeaza cum ti-am spus mai sus.

| AndreLove a răspuns:

1. Da 2. Ii poti primii numai daca l`ai cumparat de la un magazin. Daca nu l`ai cumparat de la magazin ci de la marchet nu mai poti. 3. NU!