| Laur_Laurentiu_1995 a întrebat:

Mai nainte am primit un Steam Gift cu jocurile "The Ship: Murder Party" (19.99 euro) "The Ship: Single Player" (4.99 euro) si pentru ca nu am market-ul deblocat nu pot sa le vand asa ca vreau sa le dau in schimb pentru un gift cu Counter Strike (1.6) si daca se poate nu este obligatoriu GS:GO. V-a rog eu mult de tot sa imi spuneti steam id si vorbim pe steam
PS: steam id-ul meu este JokerX si am o poza gri cu un punct negru in mijloc!

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Fa cont pe http://csgolounge.com pune anunt si poate gasesti pe cineva.

| Laur_Laurentiu_1995 explică (pentru edit28):

O sa incerc sa vad daca merge