| Anonim2132 a întrebat:

Salut TPU
maim luat un hack la triburile si cand sal dearhivez imi cere o parola
mi-au dat si un sit de unde pot lua parola dar nu reusesc

Descarca parola pentru arhiva la:

http://cleanfiles.net/? Du2SXUb

Pentru a descarca trebuie sa completezi o singura oferta.
Cum sa completezi:

1) Metoda Simpla: Alegi una din primele 3-4 oferte si trimiti un sms care nu costa mult.

2) Metoda II: Iti poti schimba IP-ul si completa o oferta simpla cum ar fi descarcarea si instalarea unui program pe care poti sa il dezinstalezi mai tarziu. Schimbarea ip se face foarte simplu cu un program numit PrivateTunnel.

Intri pe https://www.privatetunnel.com/, iti faci cont, intri pe mail si apesi pe link-ul de confirmare, apoi descarci programul de pe site-ul lor. Iti apare o fereastra unde iti scrii email si parola, iar apoi alegi ce tara vrei (Iti poti alege foarte bine United States, oricare dintre cele 2 orase). SI apesi CONNECT. Astepti cateva secunde, iar ip-ul tau va fi schimbat. Acum intri pe http://cleanfiles.net/? Du2SXUb si apasati download. Apoi, va aparea o lista cu oferte. Aici sunt 2 variante: sunt oferte unde poti descarca anumite programe (cum ar fi un player pentru filme, astea sunt preferatele mele), si sunt oferte care trebuie completate cu datele tale, date care le poti lua de pe www.fakenamegenerator.com.

EU personal aleg o oferta care trebuie sa descarc un program si sa il instalez. Apas "Click Here To Load More Offers. Thank You!" din josul paginii. Aleg spre exemplu: "Download the Free and Light Media Player." sau "RealPlayer - Free Media Player (Quick Download!)" sau "Download Blinkx Beat and watch great video!". Apas pe oferta si descarc programul, apoi il instalez complet. (Daca browser-ul s-a inchis il redeschid si apas ca sa imi restabileasca tab-urile).
Apoi apas pe "Click Here To Attempt Downloading This File (Checks For Authentication)", iar Fisierul cu Parola ar trebui sa se descarce. Daca ai urmarit pasii corect ar trebuie sa mearga, daca nu alegi o alta oferta.

Ma ajuta cineva cu parola va rog dau fundita!

2 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Eu nu iti recomand sa se incurci cu chestii din astea. Daca vezi ca atunci cand descarci o arhiva si iti cere o parola ca sa extractezi fisierul, si iti da un link de unde sa o iei, link-ul te duce la un virus. Cand sunt site-uri unde trebuie sa completezi "oferte" gen "trimite sms la..." sunt doar niste escrocherii ca sa iti ia banii. Fisierele cu hack-uri contin foarte des virusi ca pentru ca cei ce le fac stiu ca o gramada de lume le descarca.

| Anonim2132 explică:

Hack se numeste [VIP]+Hack+Triburile+%2B2+Boti+2013.rar