| cristyblue1999 a întrebat:

Majoritatea avem smartphone cu Android. Pentru cei care au unul foarte bun precum HTC Sensation, Samsung Galaxy SII sau mai sus : nu-mi ziceti si mie niste jocuri super tari ( preferat cele cu plata ), deoarece vreau sa descarc si eu cateva ca nu prea am in telefon. Sa fie jocuri tari ca si Ashpaly 6 sau N.O.V.A III, nu Angry Birds Space sau jocuri de-astea mai naspa tongue. Vreau actiuneeee big grin!

Funda la cel care zice cele mai tari jocuri big grin...

1 răspuns:
| Seijūrō a răspuns:

Sall. am sa iti spune eu niste jocuri tari gratis si de cumparat
GRATIS:Hunger Games: Panem Run
Fast & Furious 6: The Game
Line Of Defense Tactics
DEER HUNTER 2014
GT Racing 2: The Real Car Exp
Death Moto 2
Epic Defense – the Elements
Six-Guns
de cumparat:
Order & Chaos Online
The Dark Knight Rises
Assassin’s Creed® Revelations
Modern Combat 3: Fallen Nation
CONTRACT KILLER 2
Modern Combat 4: Zero Hour