| alexalexuz a întrebat:

Am 2 intrebari pentru voi : 1.Samsung Galaxy y are android, si este smartphone? 2. Daca un prieten imi trimite jocuri si el are tot android si eu tot android exemplu jocuri angry birds prin bluetooth merge sa-mi trimita? daca nu cum poate face ca sa-mi trimita funda si vot!

Răspuns Câştigător
| andreea6435 a răspuns:

Samsung galaxy y a android si este smartphone.cat despre jocuri, le poti descarca de pe Market, si in cazul in care nu ai net te poti conecta prin WI-FI. sper ca te-am ajutat. funda?:O3

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

El iti poate da doar link-ul jocului direct din Market. Apoi tu intri pe net de pe telefonul tau si descarci aplicatia cu ajutorul linkului trimis de el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce sa iti trimita prin bluetooth cand poti sa il iei gratis direct din market?

| alexalexuz explică (pentru suntserios):

Pai imi trebuie net
sau nu

| suntserios a răspuns (pentru alexalexuz):

Da tit trebuie, dar telefonul are wireless si te poti conecta la retele fara sa te coste nimica.