| JockerStoica a întrebat:

Merge să joci fifa 16 online și pe android sau merge doar pe ios?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Salut!
Merge si pe Android. Am jucat si eu o vreme, pana cand m-am saturat de laggeri si de timpul de asteptare inainte sa inceapa meciul (de fiecare data asteptam vreo 5 min sa inceapa un meci online lool). In rest e destul de ok, totusi eu personal nu prea aveam tendinta sa dau gol, mai mult faceam skill-uri for fun. Le faceam la nimereala si treceam de vreo 3 adversari rolling on the floor

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Merge pe ambele.