| Daragangabriel10 a întrebat:

Mi-am achizitionat cs go de pe G2A si vreau sa deschid cutii pe Hellcase. Se poate sa fac trade de acolo daca nu am bagat in steam 5 euro? Si am mai vazut de un contract pe hellcase si pe cs go ce trebuie sa le fac? Sau mai bine zis ce trebuie sa fac ca sa pot primi itemele?

2 răspunsuri:
| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns:

Pe unele site-uri poti sa faci trade-uri pe unele nu... iti recomand sa intri pe canalul lui "Alexandru Balan" cand face videoclip-uri cu site-uri acolo ai o gramada promo coduri cu niste centi/euro... probabil ca din cate sunt iti scoti 5 euro. FUNDA?

| Daragangabriel10 explică (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Ma uit la colo balan dar nu este raspunsul la ceea ce am intrebat