| Crouky a întrebat:

mi-am cumparat acest laptop acum 2 luni http://www.altex.ro/......3-free-dos Sunt foarte multumit de el, dar vreau sa stiu daca imi merge GTA V si in ce stare. Astept raspuns URGENT, dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca ne luam dupa cerintele jocului acest laptop e cam slab pentru joc, deci nu corespunde cerintelor dar eu cred ca va merge la setari minime! Bafta!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Va merge, desigur. Ca va merge jalnic, asta e deja partea a doua. Beowolf23 e idiot ca de obicei, ignora-l.

| bogdan324 a răspuns:

Daca are scris i5 pe el, asta nu inseamna neaparat ca bate un i3 de desktop, trebuie sa verifici si cate nuclee are, daca il lasi doar cu 4gb ram, o sa ai lag imens dupa 5 minute de joc, asta cu setari low si rezolutie mica, daca mai bagi inca 4gb, o sa iti mearga pe 1366x768 setari normal-high, retine ca in jocul asta normal=low cu vreo 30-45fps

| Beowolf23 a răspuns:

Hey. Eu iti spun garantat ca GTA V iti va merge destul de bine cu Intel Core i5! Laptopul este foarte bun pentru gaming.