| YoYoIonut a întrebat:

Mi-am cumparat acum cateva zile un joystick, ca de ps3.
M-am jucat fifa 13 cu el si nu stiu de ce nu face dribling tin apasat pe LT si apas RS si nu face nimic.
La setari scrie doar pase,sut, centrare dar nu scrie si butoanele pentru dribling.
Ce pot face?
funda vott

2 răspunsuri:
| raul_5117 a răspuns:

Salut. Iti pot da doua optiuni:
1)Intra in Start>scrie Regedit>HKEY_Current>User>System>CurrentControlSet>Control>MediaProprietes>Joystick>OEM>un vid cu multe informatii>OEM Name si scrii Logitech Cordless RumblePad 2
2.Ia-ti PES-ul. Merge 100%winking
! Verifica daca un buton mode/analog e pornit pe joystick

| YoYoIonut explică (pentru raul_5117):

Mersi dar poti te rog sa-mi raspunzi si la recenta mea intrebare?
Despre GAMEPDA plz