| sdfsopdgiho a întrebat:

Mi-am cumparat GTA V, dar pe ONLINE nu am bani. stie cineva cum as putea sa am foarte multi bani? Fara sa platesc pentru a cumpara de la STORE.

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Cauta grupuri de codati care dropeaza bani sau rupe misiunile si heisturile

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai asta este, ori joci ca un nebun zi si noapte si la un moment dat o sa fii capabil sa-ti cumperi o masina faina, o firma, un apartament scump, ori bagi bani adevarati si imediat iti iei ce vrei.