| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

Care stie de unde pot cumpara maieuri baschet online? sau care e din targoviste sa-mi spuna un magazin ceva ca dupa nba store sunt prea scumpe 250$ mi se pare exagerat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie? si iar cine stie? limba asta e grele nene

2 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Ba esti nebun, ti se pare exagerat.saraciee de ce nu iti coşi tu unu

| Ciprian_5075 a răspuns:

Salut.

Iti poti cumpara de la un magazin situat pe bulevard. partea stanga. nu stiu sigur cum se numeste este undeva pe colt, o cladire portocalie ( are maieuri adidas, champions si nba )

Sper ca ti-am fost de folos.