| AlecsPAD a întrebat:

Mi-am descarcat acum Minecraft v 1.6.2 ultima versiune, il am demo, de Craciun o sa il cumpar!
Imi merge greu, adica joc cu 10-14fps! Nu stiu de ce!
Am un laptop Toshiba windows 8, 4gb ram, Intel HD Graphics!
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| neverwinter a răspuns:

De ce sa ti-l cumperi cand il poti descarca de pe internet full si e la fel de bun ca cel cumparat? pe langa asta versiunea mea de 1.6.2 are in launcher toate versiunile aparute de minecraft si le poti juca dupa bunul plac big grin (daca vr iti pot da winrarul cu minecraftul pe id de mess geo.martin99 ) Funda? big grin app in legatura cu lagg-ul depinde de ceea ce joci tu de exemplu daca joci pe un sv inseamna ca ai lag din cauza la server iar daca joci singleplayer nu te ingrijora! asa face minecraftul big grin