| AaNg a întrebat:

mi-am descarcat jocul Call Of Duty Ghosts cu 22 GB descarcarea si 28 GB instalarea. La sfarsit s-a terminat instalarea in 3ore si 20 minute si dupa imi apare ceva spunand ca nu merge. Ce-as putea face sa-mi mearga? Am 2 GB RAM si recomandat e 6GB RAM va rog ajutati-ma la aceasta problema. Visez jocul asta de cateva luni.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instalarea trebuia sa se faca in mai putin de jumatate de ora, probabil pc tau nu suporta cerintele sau ai scos ce nu trebuia, verifica aici sa vezi daca PC tau merge cu CODG http://www.systemrequirementslab.com/cyri daca imi dadeai 30 lei te lasam toata saptamana sa joci la PS4 cod ghosts.

| AaNg explică (pentru mgtow):

La site-ul tau am scris: call of duty ghosts si nu mi-a aparut nimic! ori cineva iti da funda fara sa o meriti ori nu stiu ce ai!

| mgtow a răspuns (pentru AaNg):

Apare, nu are rost sa te infurii asa repede daca nu gandesti inainte si nu e site-ul meu. Scrie call of duty si dai in jos bara pana gasesti cel de ghosts.

| AaNg explică (pentru mgtow):

Ba nici asa nu merge DOARUN PROST TI_AR DA FUNDA!

| mgtow a răspuns (pentru AaNg):

Calmeaza-te omule, vad ca nu stii sa umbli cu pc-ul si nici nu imi pasa de funda ta laughing

| IncorrectUsername a răspuns (pentru mgtow):

:)))) E disperat omu' :)) Ma AaNg copchil de nici 10 ani, intra pe : www.game-debate.com si vezi ca ai acolo in dreapta o casuta, scrie Call Of Duty Ghosts asa frumos cu litere mari, sigur o sa iti apara ceva;)