| alin2000adi a întrebat:

Am jocul: Call Of Duty Ghosts si nu stiu de ce imi merge rau sau putin cu incetinitorul daca imi setez optiunile pe maximum, desi eu am cerinte mult superioare celor cerute de acest joc. Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| 187VLAD a răspuns:

Intra in joc, da alt+tab si apasa ctrl+alt+del pentru a deschide task managerul si sa poti vedea daca problema e de la joc sau procesorul ori ram-ul tau nu face fata, asta ca sa fii sigur

| alin2000adi explică (pentru 187VLAD):

Si cand deschid task manager unde ma uit?

1 răspuns: