| Nicholas2200 a întrebat:

Mi-am descarcat jocul World of warplanes. Când vreau sa intru in cont( sa da log-in) se incarca ceva timp apoi ramane asa pe loc cu logo-ul de la joc. Ce sa fac sa imi mearga? am 2gb ram cpu Intel baytrail m dual-core cu frecventa maxima de 2. 42ghz si am liber 280 de gb liber

3 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Reinstalleaza jocul. Daca nu scrie-le un mesaj sau asteapta sa faca n update.

Funda?

| Nicholas2200 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Am mai facut asta si am descarcat si fisierele pentru hd

| XPraFF a răspuns:

Si eu am intalnit aceeasi problema( nu se deschidea) Problema este de la ei, ar trebui sa rezolve cu problemele astea! Funda?