| Rafy_Rafy_1998 a întrebat:

Mi-am descarcat Mirror's Edge si am inceput sa joc..Am jucat vreo ora fara nici o problema si cand ajung intr-un loc imi merge Slow Motion...Nu am apasat pe R, nu am apasat pe nimic.Ce sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

Dacă ai placă video Radeon, este din cauza faptului că motorul grafic al jocului este dezvoltat pe nVidia Physics și nu a fost bine optimizat pentru rivalii de la ATI.A fost un dick-move de la cei de la nVidia, lucru care pe mine m-a făcut să îmi pierd încrederea în ei.