| SteauaStefan a întrebat:

Mi-am descarcat steam!
Si vreau sa imi cumpar cs global ofensive este 11 ron parca e adevarat? + cum cumpar? va rog explicatim ce trebuie sa fac
Va rog si sa imi spuneti cum descarc the forest fara bani! Lasati link va rog mult!
+ Funda! :*

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Jocul e 11 euro.

| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Te duci la un magazin market etk si ai ceri cod paysafe de 10 euro sau cat costa jocul intrii pe net pe paysafcard iti faci cont te loghezi bagi codul acolo apoi dupa steam alegi jocul alegi modalitatea platei adica paysafe unde detii tu banutii si faci tranzactia nu e greu cred ca ti-am fost de ajutor