| Alexen a întrebat:

Mi-am downloadat MAFIA II Skidrow.Mi l-am instalat si cand intru in el imi apare o imagine neagra si mi se inchide.Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Descarcati swiftshader 3.0 il pui in folderul cu mafia II si gata iti merge

| carlito8379 a răspuns:

Imi poti da si mie linkul?
De obicei face asa cand nu se instaleaza ceva corect la joc... incearca sa il reinstalezi

| Merghisescu_Alexandru_1999 a răspuns:

Pai scrie pe google cerinte minime de instal daca ai procesor sau cv mai mic nu merge si poate sa nu fie nici linkul bun