| Annon07 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Origin si mi-am descarcat Battlefield 3 (era oferta si l-am luat gratis) si dupa ce l-am instalat mi-a cerut "Product Code" si nu stiu unde il gasesc.Am cautat si pe e-mail, dar nu am gasit nimic. Daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Ia un crack de pe net si scapa de prostia aia era mai bine daca il luai cu torr stii tu ca era tot gratis si full

| Annon07 explică (pentru RazvanelStefanel):

As fi vrut sa il iau pe asta ca era original si m-am gandit ca poate merge mai bine sau are mai putine bug-uri, dar cred ca o sa caut crack, mersi oricum.