| munteanuandrey a întrebat:

mi-am facut un server cu hamachi de minecraft merge tot dar dupa ce am inchis PC si l-am redeschis nu pot sa deschid
serverul si jocul.M-am uitat la procese si am vazut ca si serverul si jocul sedeschid cu numele javaw.exe sunt la fel si nu me pot deschide vreo parere care sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

La serverele de Minecraft toate se deschide cu Java ca nu-i un client sa intri sa joci fara alte modificari este un joc 2D care trebuie sa folosesti un driver special sa te poti juca si sa fie o conexiune buna, calitatea normala, Viteza normala altfel nici nu se deschide Java face ca-m 95% totul in acel Minecraft daca nu stiai.
Calitate, Viteza, Display, Sunet, etc.

1 răspuns:
| munteanuandrey explică:

Scuze de scrisu gresit happy